Nowotwory są drugą przyczyną zgonów w Polsce, a liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w naszym kraju w ciągu ostatnich 30 lat wzrosła ponad dwukrotnie. Dlatego rozmowy, spotkania, wymiana poglądów specjalistów na temat leczenia nowotworów są bardzo ważne. W dniach 15-16 stycznia w zimowej stolicy Polski – Zakopanem odbędzie się IV Zimowe Forum Onkologiczne. Forum dedykowane jest dla lekarzy chirurgów, onkologów oraz innych którzy zajmują się leczeniem chorych na nowotwory złośliwe. Wśród wykładowców są autorzy podręczników onkologii, programów specjalizacji onkologicznych, a także członkowie komisji egzaminacyjnych. Spotkanie w Zakopanem będzie obfitować w wykłady nt. raka żołądka, czerniaka, leczenia chorych na GIST oraz wielu innych związanych z nowotworami.
Co wyróżnia to forum od innych? Niewątpliwie styl i atmosfera. Spotkania tradycyjnie odbywają się „bez krawata” i w strojach sportowych. Nieformalna atmosfera sprzyja otwartej dyskusji i zadawaniu pytań.
Serdecznie zapraszamy na stoisko Firmy HAMMERmed. Znajdą Państwo informacje o metodzie HIPEC oraz ILP, które pomagają wygrać walkę z nowotworem.
Więcej informacji o Zimowym Forum Onkologicznym można znaleźć na stronie:

http://www.4zimoweforumonkologiczne.viamedica.pl/1.2016/pl/Program__10.html