Kolejna świetna wiadomość! Produkty Critical Care z firmy COOK Medical wzbogaciły Portfolio firmy Hammermed!

Produkty Critical Care to kolejne wyroby medyczne z zakresu medycyny ratunkowej, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Umożliwiają one udrażnianie dróg oddechowych w przypadku wystąpienia trudności intubacyjnych. Zostały opracowane tak, aby ułatwić skuteczną intubację, wymianę, uzyskanie dostępu do dróg oddechowych w sytuacjach nagłych oraz ekstubację.

Introduktory do intubacji dotchawicznej umożliwiają dostarczenie tlenu u pacjentów z niewystarczającym uwidocznieniem głośni. Radiocieniujące cewniki umożliwiają podawanie tlenu podczas wymiany, co skutkuje mniejszym ryzykiem powikłań w wyniku niedoboru tlenu u pacjenta.W portofolio produktów można znaleźć także zestawy do wykonania pilnej konikotomii metodą Seldingera lub metodą chirurgiczną.

W portfolio produktów znajduje się również sprzęt do wykonania przezskórnej tracheostomii dylatacyjnej (PDT). Zabieg tego typu wykonuje się u osób, które potrzebują wentylacji długoterminowej. Nasz sprzęt umożliwia wykonanie PDT poza salą operacyjną bez transportu chorego (może być to normalna sala szpitalna).

W naszej ofercie znajdziecie również różne rodzaje cewników do minimalnie inwazyjnych zabiegów drenażu. Niektóre z nich służą do drenażu odmy opłucnowej, inne do drenażu klatki piersiowej, a jeszcze inne do usunięcia powietrza z worka osierdziowego.

Nasz sprzęt jest nowoczesny i małoinwazyjny. Charakteryzuje się on najlepszą jakością, a także poprawia komfort pracy lekarzy na oddziałach m.in. anestezjologii i intensywnej terapii. Produkty Critical Care to przede wszystkim produkty ratujące życie ludzkie.

    W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu:

  • Koordynator Sprzedaży – Karolina Krajewska (tel. 669-882-238)
  • Area Sales Manager - Marta Stec (tel. 605-899-899).