HAMMERmed Medical to wiodący na polskim rynku dystrybutor nowoczesnych metod leczenia oraz produktów medycznych. Współpracujemy z największymi koncernami o światowym zasięgu. Dzięki naszym rozwiązaniom poprawia się jakość i skuteczność leczenia pacjentów oraz komfort pracy lekarzy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do publicznych, jak i prywatnych szpitali, klinik i placówek ochrony zdrowia. Dostarczamy innowacyjny sprzęt medyczny o bardzo wysokiej jakości. Przy jego wyborze zapewniamy profesjonalne doradztwo, szkolenia, kompleksową logistykę, instalację, serwis i pomoc techniczną.

Wzbogacamy polski system opieki medycznej o sprawdzone metody leczenia najgroźniejszych schorzeń, w takich dziedzinach jak: chirurgia naczyniowa, kardiologia, onkologia, radiologia, endoskopia, leczenie niepłodności czy leczenie otyłości.

Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień przyznawanych przez polskie oraz zagraniczne firmy i instytucje branży medycznej. Nasza działalność była wielokrotnie doceniana. Dowodem tego jest przyznane wyróżnień w Konkursie Perły Medycyny za dystrybucję artykułów medycznych oraz wdrażanie innowacyjnych technologii.

Prowadzimy nowoczesny marketing, którego zadaniem jest edukacja zdrowotna pacjentów i lekarzy. Stawiamy na komunikację społeczną, uświadamiającą zagrożenia oraz propagującą profilaktykę i prezentującą nowoczesne metody leczenia. Naszym najważniejszym sprzymierzeńcem są media.

Zapraszamy do współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
HAMMERMED Medical Polska Sp. z o.o. Sp. k.
  • ul. Kopcińskiego 69/71
    90-032 Łódź

  • Tel. (42) 639-10-10

  • Fax: (42) 639-10-20

  • e-mail: info@hammer.pl

  • www.hammer.pl

  • NIP: 728 280 08 37

Polecamy innowacyjne metody leczenia otyłości:

robot

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.pokonajotylosc.pl