O HAMMERMED

HAMMERmed Medical Polska to wiodący na polskim rynku dystrybutor nowoczesnych metod leczenia oraz produktów medycznych. Współpracujemy z największymi koncernami o światowym zasięgu. Dzięki naszym rozwiązaniom poprawia się jakość i skuteczność leczenia pacjentów oraz komfort pracy lekarzy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do publicznych, jak i prywatnych szpitali, klinik i placówek ochrony zdrowia. Dostarczamy innowacyjny sprzęt medyczny o bardzo wysokiej jakości. Przy jego wyborze zapewniamy profesjonalne doradztwo, szkolenia, kompleksową logistykę, instalację, serwis i pomoc techniczną.

Wzbogacamy polski system opieki medycznej o sprawdzone metody leczenia najgroźniejszych schorzeń, w takich dziedzinach jak: chirurgia naczyniowa, kardiologia, onkologia, radiologia, endoskopia, medycyna ratunkowa, leczenie niepłodności czy leczenie otyłości.

Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień przyznawanych przez polskie oraz zagraniczne firmy i instytucje branży medycznej. Nasza działalność była wielokrotnie doceniana. Dowodem tego jest przyznane wyróżnień w Konkursie Perły Medycyny za dystrybucję artykułów medycznych oraz wdrażanie innowacyjnych technologii.

Prowadzimy nowoczesny marketing, którego zadaniem jest edukacja zdrowotna pacjentów i lekarzy. Stawiamy na komunikację społeczną, uświadamiającą zagrożenia oraz propagującą profilaktykę i prezentującą nowoczesne metody leczenia. Naszym najważniejszym sprzymierzeńcem są media.

Zapraszamy do współpracy.

Firma HAMMERmed Medical Polska od ponad 15 lat jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED

PRO BONO

Kochamy pomagać. A pomagamy z potrzeby serca. Pełną satysfakcję z tego co robimy mamy jedynie wówczas, gdy wiemy że nasza praca przyczynia się do szczęścia innych.

Działamy w branży medycznej, trudnej i specyficznej. Na co dzień stykamy się z osobami chorymi, niepełnosprawnymi, pokrzywdzonymi przez życie. Nie potrafimy przejść obojętnie obok ich nieszczęścia.

Dlatego na nasze wsparcie liczyć mogą wszyscy potrzebujący - szczególnie najmłodsi pacjenci. Chętnie współpracujemy z organizacjami dobrej woli. Wspieramy również szpitalne oddziały dziecięce, włączamy się w akcje charytatywne.

Nasza pomoc przybiera różne formy. Najczęściej jest to wsparcie materialne, które pozwala na zabezpieczenie podstawowych potrzeb podopiecznych placówek medycznych i instytucji non profit.

Cieszymy się, że możemy nieść pomoc i dawać innym radość życia w trudnych chwilach. Mamy nadzieję, że nasza dobroczynność może przynieść chorym przynajmniej namiastkę szczęścia, którego nie mogą zaznać na co dzień.

NAGRODY

Konkurs „Innowacje dla Zdrowia 2014”

innowacje dla zdrowia 2014 1innowacje dla zdrowia 2014 2

Kapituła konkursu „Innowacje dla Zdrowia 2014” przyznała firmie HAMMERMED Medical tytuł laureata za piersiowo-brzuszny stentgraft wewnątrznaczyniowy Zenith T-Branch. Doceniono innowacyjność produktu, która ma pozytywny wpływ na efekty leczenie pacjentów oraz kondycję zdrowotną społeczeństwa.

W konkursie mogły brać udział firmy z innowacyjnymi koncepcjami, działaniami a także produktami wprowadzonymi na polski rynek w latach 2012-2014.

  Zgłoszenia były rozpatrywane w następujących kategoriach:

 • Edukacja i aktywizacja pacjentów
 • Profilaktyka
 • Zarządzanie placówkami opieki zdrowotnej
 • Innowacyjne leki
 • Innowacyjne technologie Medyczne
 • Rehabilitacja

Zenith T-Branch to najnowocześniejszy graft wewnątrznaczyniowy wszczepiany pacjentom z tętniakami aorty na odcinku piersiowym i brzusznym. Jego modułowa budowa pozwala idealnie dostosować się do anatomii aorty pacjenta.

Jedną z największych zalet graftu wewnątrznaczyniowego Zenith T-Branch jest jego dostępność dla chorego od razu po rozpoznaniu tętniaka, co istotnie zmniejsza ryzyko powikłań a także zgonów z powodu jego pęknięcia. Jest to produkt ratujący życie.

Endowaskularne leczenie tętniaków aorty brzusznej i okołonerkowych to o połowę mniejsze obciążenie dla pacjenta i dwa razy lepsze wyniki niż leczenie metodą otwartą.

Perły Medycyny 2013

23 listopada 2013 w Hotelu Gromada zostały wręczone nagrody Pereł Medycyny. Firma Hammermed - została wyróżniona dwoma statuetkami - Złotą Perłą w kategorii – „Dystrybutor artykułów medycznych, farmaceutycznych i kosmetycznych” , a także Brązową Perłą Medycyny w kategorii „Innowacyjność i nowoczesne technologie w medycynie”- za produkt Piersiowo-brzuszny stentgraft wewnątrznaczyniowy Zenith T-Branch.

Tegoroczna gala była już VII edycją konkursu, w ramach którego nagradzane są efektywnie zarządzane, oferujące produkty wysokiej jakości i gwarantujące dogodne warunki personalne zakłady opieki zdrowotnej i firmy działające na rynku medycznym.Laureatami konkursu są placówki i firmy branżowe, które poprzez reorganizację i modernizację, podnoszenie kwalifikacji personelu oraz właściwe metody zarządzania procesami i ponoszonymi kosztami zapewniają sprawność na wysokim poziomie pod względem leczniczym, administracyjnym i gospodarczym przy respektowaniu praw i obowiązków pacjenta i klienta.

Perły Medycyny 2009

perla0perla3perla2perla1

Zakończył się I Ogólnopolski konkurs Perły Medycyny, nagrody w postaci Perły eskulapa - rozdane.

Kapituła konkursu "perły medycyny" oceniała firmę HAMMERmed, występującą w kategorii "producent i dystrybutor artykułów medycznych". Członkowie kapituły którymi byli m in. Polskie Towarzystwo Lekarskie Stowarzyszenie Menedżerów Opieki Zdrowotnej, Naczelna Izba Lekarska, Polskie Stowarzyszenie Dyrektorów Szpitali przyznali firmie HAMMERmed srebrną statuetkę "Pereł Eskulapa".

Produkty zgłoszone do konkursu:

Kapsułka Endoskopowa PillCam – Given ImagingBalon żołądkowy BIB- AllerganStentgraft Aortalny Zenith- COOK MedicalMBL- COOK MedicalFusion system terapeutyczny do ECPW- COOK MedicalCzop do zamykania przetoki odbytu-Surgisis AFP-COOK MedicalIVF- zapłodnienie pozaustrojowe-COOK Medical

Oceniane były m.in: innowacyjność produktów (nowoczesne technologie, patenty, wzory użytkowe itp.); certyfikaty – w tym znaki jakości, rekomendacje i opinie ze świata medycznego.

perla

Innowacje dla Zdrowia 2009

Warszawa, 18 grudnia 2009 r. – Kapituła konkursu Innowacje dla Zdrowia 2009, wśród ponad 50 zgłoszeń wybrała 12 instytucji i podmiotów w całej Polsce, które mogą w sposób szczególny przyczynić się do zwiększania dostępu polskich pacjentów do innowacji w ochronie zdrowia. Przyznano 3 nagrody, 6 wyróżnień oraz 3 dyplomy uznania w 6 kategoriach.Statuetki i dyplomy zostały wręczone podczas tegorocznej gali "Sukces Roku 2009 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny", organizowanej przez czasopismo Menedżer Zdrowia i wydawnictwo Termedia.

Miło nam poinformować iż firma Hammermed została wyróżniona w kategorii- Innowacyjne technologie medyczneza aplikator do brachyterapii piersi Contura Multi-Lumen Balloon.

innowacje

Nasza dbałość o Wasze zdrowie została doceniona licznymi nagrodami.

Prytime Medical Devices Inc. | Koarktacja aorty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
HAMMERMED MEDICAL POLSKA Sp. z o.o. S.K.A
 • ul. Kopcińskiego 69/71
  90-032 Łódź

 • Tel. (42) 639-10-10

 • Fax: (42) 639-10-20

 • e-mail: info@hammer.pl

 • www.hammer.pl

 • NIP: 728 280 08 37

Polecamy innowacyjne metody leczenia otyłości:

robot

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.pokonajotylosc.pl