14 czerwca 2014 r. w Aleksandrowie Łódzkim po raz drugi zagrała „Biznesowa Liga Pomocy”. Tegoroczny mecz charytatywny: Łódzkie kontra Trójmiasto rozegrany został na rzecz szpitala w Łęczycy. W tym dobroczynnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć HammerMed Medical. Naszą firmę reprezentował Arkadiusz Warchoń, który przez 15 lat grał zawodowo w 3 ligowym zespole piłkarskim. Po zakończeniu kariery zajmował się szkoleniem młodzieży.

„Biznesowa Liga Pomocy” to sportowo-charytatywna akcja, w której środowisko przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże jednoczy się wokół szczytnego celu, jakim jest pomaganie najmłodszym. Również, w tym roku trener Czesław Michniewicz poprowadził łódzki biznes, który spotkał się na murawie z reprezentacją przedsiębiorców z Trójmiasta. Na boisku zagrali ramię w ramię z popularnymi piłkarzami, którzy wspierali obie drużyny.

Całkowity dochód z meczu przeznaczony został na zakup sprzętu medycznego dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego Szpitala im. Św. Faustyny Kowalskiej w Łęczycy, w tym na sfinansowanie m.in. zakupu skanera naczyń krwionośnych oraz pulsoksymetru (urządzenia do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi).