WIOSŁO BIZNESU 2015 to plebiscyt Gazety Wyborczej, w którym bierze udział 25 firm, które zdaniem czytelników najbardziej przyczyniły się do rozwoju Łodzi i regionu.
Firma HAMMERmed ma szansę zostać laureatem konkursu. Liczymy na Wasze głosy!

Opis firmy HAMMERmed zamieszczony w Gazecie Wyborczej w dn. 10.09.2015:

HAMMERmed to polski dystrybutor nowoczesnych metod leczenia oraz produktów medycznych. Siedziba firmy mieści się w centrum Łodzi. Klientami HAMMERmed są zarówno publiczne, jak i prywatne szpitale, kliniki i placówki ochrony zdrowia. Ponadto firma wprowadza na rynek w Polsce nowoczesne terapie wykorzystujące m.in. komórki macierzyste pozyskiwane z tkanek pacjenta.

Firma chętnie pomaga potrzebującym. Na jej wsparcie mogą liczyć szczególnie najmłodsi pacjenci. HAMMERmed współpracuje z organizacjami charytatywnymi i wspiera szpitalne oddziały dziecięce. Najczęściej jest to wsparcie materialne, które pozwala na zabezpieczenie podstawowych potrzeb podopiecznych placówek medycznych i instytucji non profit.

Ale HAMMERmed to nie tylko medycyna. Firma działa również na łódzkim rynku nieruchomości konsekwentnie rozwijając Centrum Biznesowe przy głównej arterii miasta - ulicy Kopcińskiego. Inwestycje rozpoczęły się tam już w 2009 roku. Wtedy ekipa budowlana weszła do niszczejącej fabryki z początku XX wieku, w której Henryk Dziembor produkował wyroby z dzianiny. Inwestycja zakończyła się sukcesem, otrzymując tytuł "Modernizacja Roku 2010" w kategorii obiekty przemysłowo-biurowe w Polsce. W drugim etapie HAMMERmed wzniósł nowoczesny budynek biurowy, który został dobudowany do odrestaurowanego obiektu fabrycznego. Teraz powstaje trzeci biurowiec. Na sześciu kondygnacjach znajdzie się łącznie trzy tysiące metrów kwadratowych. Budynek jest nowoczesny, bezpieczny i energooszczędny. Jako pierwszy w Łodzi zostanie wyposażony w ogniwa fotowoltaiczne, czyli naturalne źródła zasilania. Wkrótce skończy się jego budowa. Niedługo HAMMERmed rozpocznie budowę kolejnego biurowca klasy A, w pobliżu skrzyżowania Kopcińskiego i Piłsudskiego.

Artykuł pochodzi ze strony: http://lodz.wyborcza.pl/lodz/56,35136,18744917,hammermed,,1.html